گربه چشم تیله ای- 32 سانت

عروسک گربه چشم تیله ای ، یک عروسک بسیار زیبا از یک گربه پشمالو و بامزه است . گربه ملوس با چشمان درشت و بسیار زیبایی خود به راحتی نظر شما را نسبت خود جلب می نماید . پاپیون گردن و بدن پشمالو ، این عروسک را به یک گربه اشرافی تبدیل کرده . گربه چشم تیله ای ضد حساسیت است . کیفیت تولیدی بسیار خوبی دارد و می توان از عروسک گربه  به عنوان یکی هدیه متفاوت نام برد .

فروشگاه آبنبات امکان انتخاب را برای شما در سه رنگ متفاوت و متنوع فراهم آورده.

امکان ویژه ای که فروشگاه آبنبات برای شما در نظر گرفته, امکان پرداخت وجه در محل همزمان با تحویل عروسک است.

شما میتوانید این عروسک را با تضمین بهترین کیفیت , کمترین قیمت و اصل بودن کالا از فروشگاه آبنبات تهیه فرمایید.

200 تا 300 گرم
خردسال وکودک
پوست خرگوشی
17*32

گربه ها از جمله شخصیت های عروسکی هستند که نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب نموده اند . عروسک هایی با تنوع طرح بسیار بالا که در رنگ ها و ظواهر مختلف تولید و ارائه می شوند . اما قصد داریم یک عروسک گربه ای بسیار متفاوت را به شما معرفی و پیشنهاد کنیم ، گربه ای زیبا و در عین حال ، کاملاً متفاوت .

اگر عروسک بازي به شکلي مناسب، باعث تخليه انرژي‌هاي کودک گردد، نه تنها آرامش روحي او را افزايش مي‌دهد بلکه باعث پويايي رفتار کودک نيز مي‌گردد. اگر اين انرژي مشمول سانسور والدين و يا مدرسه قرار گيرد، کودک انرژي خود را به عميق‌ترين ذخاير خود واپس مي‌زند و آن را احتمالاً تبديل به اضطراب مي‌سازد. بعلاوه کودک، اضطراب‌هاي خود را با عصبانيت، فرياد، اشک ريختن، شکستن اشياء و … نشان مي‌دهد و اين فشارهاي غيرقابل تحمل در کودک، ناراحتي‌هايي به صورت آثار جسمي نظير ادرار شبانه، کهير، اگزما و… را ظاهر مي‌سازد.

جهت خرید بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کرده و خرید خود را نهایی کنید

با تشکر- فروشگاه اسباب بازی , عروسک و محصولات کودک آبنبات

تلفن پشتیبانی : 09158210078-05138791875

(9صبح تا 9شب) به جز ایام تعطیل

مــزایا
مــعایب