راهنمای خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای و نکاتی در مورد این عروسک محبوب !

عروسک خرس بزرگ قهوه ای

خرس ها جز حیوانات با نمک و بامزه ای هستند که تصور آن ها، خنده را به لب همگان می آورد . این موجودات دوست داشتنی در مقیاس بزرگ، عروسک های مناسبی برای کودکان هستند. زیرا کودکان می تواند با عروسک هایشان همزاد پنداری کنند . بیش تر کارتون ها و انیمیشن ها که شخصیت های حیواناتی مانند یک عروسک خرس بزرگ قهوه ای دارند برای کودکان جذاب تر هستند. مخصوصا که اگه آن شخصیت خرسی مهربان و بامزه باشد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد راهنمای خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای بیشتر بپردازیم.

[su_box title=”فهرست مطالب” box_color=”#d8d7d7″ title_color=”#444444″]

[su_list icon=”icon: caret-left” icon_color=”#29bbad” indent=”4″]

[/su_list]

[/su_box]

 

 

عروسک های خرس پولیشی

مشاهده همه

 

اغلب خرس های کارتونی دارای شخصیت مهربان و عاقل و البته جذاب هستند که این عاملی برای محبوبیت این حیوان به عنوان عروسکی برای بازی کودکان شده است. این علاقه تا جایی ادامه پیدا میکند که محدودیت سنی را از بین برده و متقاضیان زیادی بین بزرگسالان دارد و اقدام به خرید خرس ولنتاین می‌کنند. خرس های قهوه ای به واقعیت نزدیک تر هستند و این دلیلی مناسب برای انتخابشان به شمار می رود. در ادامه مقاله کامل تر به موضوع راهنمای خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای می‌پردازیم.

 

[su_service title=”عروسک خرس بزرگ قهوه ای تا چه اندازه حس واقعیت به کودک می‌دهد؟” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

"عروسک خرس بزرگ قهوه ای تا چه اندازه حس واقعیت به کودک می‌دهد

آیا یک خرس عروسکی آنقدر بزرگ هست که به کودک حس داشتن یک خرس واقعی را بدهد؟

آیا در ذهن کودک شما، عروسک خرسی شبیه همان خرس بزرگ و واقعی که تجربه ی دیدنش در باغ وحش یا تلویزیون را داشته است، می باشد؟

آیا داشتن عروسک خرس بزرگ قهوه ای، اولین تجربه ی مسئولیت پذیری در کودک شماست؟

یکی از تفریحات و یا بهتر است بگوییم مکان های تفریحی مورد علاقه کودکان رفتن به باغ وحش است. مکانی که خرس های قهوه ای در آن جا دیده می شود . هم زیستی این موجودات با انسان ها باعث شده است که ارتباط خوبی با آن ها بگیرند. مثلا انسان ها برای آن ها غذا می ریزند و این تداعی کننده خرس به عنوان حیوان خانگی می باشد.

کودکان رویاهایشان را رها نمی کنند و یا در باغ وحش جا نمی گذارند . آن ها عروسک خرسی قهوه ای و بزرگ می خواهند. عروسکی که حرف بزند، بتوانند به او بدون هیچ ترسی نزدیک شوند و در کنار او بخوابند. همیشه به این نکته توجه داشته باشید یک خرس عروسکی کوچک رنگارنگ، خواسته های کودکتان و ذهن خلاقش را ارضا نمی کند. او همان خرس بزرگ قهوه ای را می خواهد و شما نمی توانید خرس را از باغ وحش به امانت بگیرد و یا یک خرس واقعی را در خانه نگه دارید. بنابراین انتخاب یک عروسک غول پیکر قهوه ای می تواند گزینه ی مناسبی باشد .

 

[su_service title=”برای انتخاب عروسک خرس بزرگ به سراغ رنگ قهوه‌ ای برویم و یا رنگ ها دیگر؟” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

برای انتخاب عروسک خرس بزرگ به سراغ رنگ قهوه‌ ای برویم و یا رنگ ها دیگر؟تیم تخصصی مشاوران آنلاین وبسایت خرید اینترنتی اسباب بازی و عروسک آبنبات شما را در امر انتخاب مناسب عروسک خرس بزرگ قهوه ای همراهی می کنند. انتخاب رنگ و اندازه برای عروسک های خرسی در سنین گوناگون متفاوت است. مثلا یک فرد عاشق به دنبال خرس عروسکی بزرگ و قرمز رنگ می رود و یک کودک زیر پنج سال شاید تمایل بیشتری به عروسک های خرسی سفید رنگ نشان دهد.

اما عروسک خرس بزرگ قهوه ای یک فصل مشترک بین تمامی سنین است. شاید به خاطر اینکه در تجربه ی دنیای واقعی، همین رنگ قهوه ای را بیش تر به خاطر دارند. شاید کودک به یک عروسک خرس بزرگ قهوه ای در مقایسه با همان خرس عروسکی صورتی اعتماد بیشتری در شجاعت و قوت قلب بودن دارد.

کودکان تا 4 الی 5 سالگی تمایل دارند در کنار پدر و مادرشان بخوابند . اما چگونه متقاعدشان کنیم تا دنیای تنهایی را تجربه کنند ؟ و چگونه به آن ها این نکته را توضیح دهیم که فصل جدیدی از زندگی و مسئولیت پذیریشان آغاز گشته است ؟ چگونه به آن ها بگوییم که تنهایی خوابیدن در اتاقشان ترس ندارد ؟

می توانیم کودک را مسئول عروسک هایش کنیم. اما کدام عروسک؟ تمامی عروسک ها. حتی بزرگترین عروسک که خرسی غول پیکر قهوه ای رنگ است.

 

[su_service title=”نتیجه گیری” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

در دکور اتاق اکثر بچه ها حتما یک خرس رنگی زیبا وجود دارد . مخصوصا عروسک خرس بزرگ قهوه ای که به واقعیت شبیه ترند . پس احتمالا در ذهن کودک همان خرس واقعی جنگل هستند.

وابستگی به این خرس های عروسکی دوست داشتنی در بین کودکان باعث شده که حتی موقع خواب نیز از این عروسک خرس بزرگ قهوه ای گرم و پشمی به عنوان همراه و نگهبانی مهربان استفاده شود. از نظر روانشناسی این امر سبب آرامش و رضایت درونی کودک می شود . این کودکان زودتر تنها خوابیدن و استقلال از والدین را می آموزند. مسئولیت پذیر تر و دقیق تر می شوند. تجربه نگهداری یک موجود دیگر را بدست می آورند و از آسیب های واقعی روحی و اجتماعی هم در سنین کودکی و هم در بزرگ سالی دور می شوند.

 

فروشگاه اینترنتی آبنبات به شما پیشنهاد می‌کند تا با مراجعه به این سایت  از محصولات این سایت مخصوصا عروسک خرس بزرگ قهوه ای بازدید به عمل بیاورید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.