نکاتی در مورد عروسک خرس بزرگ قهوه ای ، عروسک محبوب بین کودکان!!!

مدت زمان مطالعه مقاله نکاتی در مورد عروسک خرس بزرگ قهوه ای، عروسک محبوب بین کودکان!!: 8 دقیقه

خرس ها جز حیوانات با نمک و بامزه ای هستند که تصور آن ها، خنده را به لب همگان می آورد . این موجودات دوست داشتنی در مقیاس بزرگ، عروسک های مناسبی برای کودکان هستند. زیرا کودکان می تواند با عروسک هایشان همزاد پنداری کنند . بیش تر کارتون ها و انیمیشن ها که شخصیت های حیواناتی مانند یک خرس بزرگ قهوه ای دارند برای کودکان جذاب تر هستند. مخصوصا که اگه آن شخصیت خرسی مهربان و بامزه باشد

 

 

مقدمه

خرس ها جز حیوانات با نمک و بامزه ای هستند که تصور آن ها، خنده را به لب همگان می آورد . این موجودات دوست داشتنی در مقیاس بزرگ، عروسک های مناسبی برای کودکان هستند. زیرا کودکان می تواند با عروسک هایشان همزاد پنداری کنند . بیش تر کارتون ها و انیمیشن ها که شخصیت های حیواناتی مانند یک خرس بزرگ قهوه ای دارند برای کودکان جذاب تر هستند. مخصوصا که اگه آن شخصیت خرسی مهربان و بامزه باشد.

اغلب خرس های کارتونی دارای شخصیت مهربان و عاقل و البته جذاب هستند که این عاملی برای محبوبیت این حیوان به عنوان عروسکی برای بازی کودکان شده است. این علاقه تا جایی ادامه پیدا میکند که محدودیت سنی را از بین برده و متقاضیان زیادی بین بزرگسالان دارد و به عنوان هدیه ای ثابت برای ولنتاین مورد استفاده قرار می گیرد. خرس های قهوه ای به واقعیت نزدیک تر هستند و این دلیلی مناسب برای انتخابشان به شمار می رود . در ادامه ی این مقاله با وبسایت آبنبات همراه باشید.

 

عروسک های بزرگ خرس قهوه ای تا چه حد به سبب رنگشان به واقعیت نزدیکند؟

خرس بزرگ قهوه ای, خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای, عروسک خرس بزرگ قهوه ایآیا یک خرس عروسکی آنقدر بزرگ هست که به کودک حس داشتن یک خرس واقعی را بدهد؟

آیا در ذهن کودک شما ، عروسک خرسی شبیه همان خرس بزرگ و واقعی که تجربه ی دیدنش در باغ وحش یا تلویزیون را داشته است ، می باشد؟

آیا داشتن عروسک خرسی قهوه ای بزرگ، اولین تجربه ی مسئولیت پذیری در کودک شماست؟

یکی از تفریحات و یا بهتر است بگوییم مکان های تفریحی مورد علاقه کودکان رفتن به باغ وحش است. مکانی که خرس های قهوه ای در آن جا دیده می شود . هم زیستی این موجودات با انسان ها باعث شده است که ارتباط خوبی با آن ها بگیرند. مثلا انسان ها برای آن ها غذا می ریزند و این تداعی کننده خرس به عنوان حیوان خانگی می باشد.

کودکان رویاهایشان را رها نمی کنند و یا در باغ وحش جا نمی گذارند . آن ها عروسک خرسی قهوه ای و بزرگ می خواهند. عروسکی که حرف بزند ، بتوانند به او بدون هیچ ترسی نزدیک شوند و در کنار او بخوابند. همیشه به این نکته توجه داشته باشید یک خرس عروسکی کوچک رنگارنگ ، خواسته های کودکتان و ذهن خلاقش را ارضا نمی کند . او همان خرس بزرگ قهوه ای را می خواهد و شما نمی توانید خرس را از باغ وحش به امانت بگیرد و یا یک خرس واقعی را در خانه نگه دارید . بنابراین انتخاب یک عروسک غول پیکر قهوه ای می تواند گزینه ی مناسبی باشد .

 

کودک شما به دنبال خرید یک عروسک خرس بزرگ با رنگ طبیعی قهوه ای است یا رنگ های غیر معمول دیگر؟

خرس بزرگ قهوه ای, خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای, عروسک خرس بزرگ قهوه ایعروسک خرس بزرگ قهوه ایتیم تخصصی مشاوران آنلاین وبسایت خرید اینترنتی اسباب بازی و عروسک آبنبات شما را در این امر همراهی می کنند . انتخاب رنگ و اندازه برای عروسک های خرسی در سنین گوناگون متفاوت است . مثلا یک فرد عاشق به دنبال خرس عروسکی بزرگ و قرمز رنگ می رود و یک کودک زیر پنج سال شاید تمایل بیشتری به عروسک های خرسی سفید رنگ نشان دهد .

اما عروسک خرس بزرگ و قهوه ای یک فصل مشترک بین تمامی سنین است . شاید به خاطر اینکه در تجربه ی دنیای واقعی ، همین رنگ قهوه ای را بیش تر به خاطر دارند . شاید کودک به یک خرس قهوه ای بزرگ در مقایسه با همان خرس عروسکی صورتی اعتماد بیشتری در شجاعت و قوت قلب بودن دارد .

کودکان تا 4 الی 5 سالگی تمایل دارند در کنار پدر و مادرشان بخوابند . اما چگونه متقاعدشان کنیم تا دنیای تنهایی را تجربه کنند ؟ و چگونه به آن ها این نکته را توضیح دهیم که فصل جدیدی از زندگی و مسئولیت پذیریشان آغاز گشته است ؟ چگونه به آن ها بگوییم که تنهایی خوابیدن در اتاقشان ترس ندارد ؟

می توانیم کودک را مسئول عروسک هایش کنیم. اما کدام عروسک ؟ تمامی عروسک ها . حتی بزرگترین عروسک که خرسی غول پیکر قهوه ای رنگ است .

 

سخن پایانی

در دکور اتاق اکثر بچه ها حتما یک خرس رنگی زیبا وجود دارد . مخصوصا خرس های قهوه ای که به واقعیت شبیه ترند . پس احتمالا در ذهن کودک همان خرس واقعی جنگل هستند .

وابستگی به این خرس های عروسکی دوست داشتنی در بین کودکان باعث شده که حتی موقع خواب نیز از این عروسک قهوه ای گرم و پشمی به عنوان همراه و نگهبانی مهربان استفاده شود . از نظر روانشناسی این امر سبب آرامش و رضایت درونی کودک می شود . این کودکان زودتر تنها خوابیدن و استقلال از والدین را می آموزند . مسئولیت پذیر تر و دقیق تر می شوند . تجربه نگهداری یک موجود دیگر را بدست می آورند و از آسیب های واقعی روحی و اجتماعی هم در سنین کودکی و هم در بزرگ سالی دور می شوند .

پس شما می توانید به صورت اینترنتی محصولات خرس بزرگ قهوه ای ولنتاین و خرس بزرگ قهوه ای  را از فروشگاه اینترنتی آبنبات سفارش و خریداری نمایید.

 

 

سوالی دارید؟ اینجا کلیک کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی ازهمکاران را انتخاب کنید
در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو میدیم