همه چیز در مورد معرفی عروسک خرس بزرگ سفید

عروسک خرس بزرگ سفید

همه ما در زندگی و از همان کودکی به رنگ ها علاقه نشان داده ایم و بر خلاف سنین بالاتر که دارایی هایمان با مسائل مادی سر و کار دارد ، در سنین کودکی با جعبه ی مداد رنگی هایمان و یا یک عروسک خرس بزرگ سفید به پرواز در می آمدیم. همه ی ما در زندگی و در عمق افکارمان به رنگ های مختلف واکنش های متعددی را نشان داده ایم. از این رنگ بندی خانه هایمان، لباس هایمان ، سلیقه و نوع چیدمانمان در خانه و محیط کار و …. متفاوت است . گاهی به علت رنگ روی جلد یک کتاب ، آن را می خریم و مظالعه می کنیم.

گاهی فقط به سبب رنگ یک تیم ورزشی خاص ، عاشقانه هوادارش می شویم. در نبرد خوبی ها با بدی ها ، همیشه رنگ سفید را به لشگر خوبی ها می دهیم . این تصورات و تاثیرات رنگی، از همان کودکی در فرد شکل می گیرد و باعث می شود به رنگ ها علاقه نشان دهیم. شاید کودکان در حافظه های ناخوداگاهشان و یا بر اساس مشاهده فیلم ها و کارتن های مختلف، رنگ های سفید، زرد و قهوه ای را برای عروسک های خرسی بیشتر می پسندند . اما در گرایش به رنگ سفید، اصلی انکار ناپذیر است .

در این مقاله به معرفی عروسک خرس بزرگ سفید و تاثیر روانشناسی رنگ سفید در انتخاب عروسک خرسی بزرگ توسط کودکان می پردازیم.

 

تاثیر روانشناسی رنگ ها بر انتخاب عروسک خرس سفید

Array

در ابتدا ممکن است چند سوال به ذهنتان برسد که آیا رنگ در انتخاب و خرید اینترنتی عروسک خرس در بین کودکان موثر است ؟ کودکان چه رنگی را بیشتر می پسندند ؟ آیا رنگ سفید در خرس های بزرگ عروسکی، به این عروسک های دوست داشتنی، حس آرامش می دهد ؟ آیا عروسک های خرسی بزرگ سفید در اتاق های خواب تاریک، در ذهن کودکی که هنوز با مقوله ی تنها خوابیدن و ترس های طبیعی کودکیش کنار نیامده است ، نگهبان کودک هستند ؟

در اینجا باید گفته شود حس بینایی ، حسی مهم و شاید مهم ترین حس انسان هاست . از این حس برای درک و کشف پدیده ها و انتخاب دلخواسته هایمان بهره می بریم . علاقه به یک رنگ خاص و به ویژه رنگ سفید از دورن ما سر چشمه می گیرد . تمامی روحیات و عواطف ما با این رنگ ارام در هم تنیده شده است. اگر به این روحیه ی آرامش طلب و لطیف کودک بی توجهی کنیم ، شاید خسارات روحی جبران ناپذیری در آینده اش داشته باشد . روانشناسی رنگ به عنوان یک علم و تخصص پدید آمده است تا به سادگی از کنار رنگ ها عبور نکنیم .

تاثیر رنگ در انتخاب عروسک خرس در کودکان چگونه است ؟ آیا رنگ در انتخاب و خرید اینترنتی عروسک خرس در بین کودکان موثر است ؟

کودکان به صورت ذاتی در انتخاب هر وسیله به سراغ رنگ های روشن می روند . سرامد همه ی رنگ های روشن ، رنگ سفید است . سفید رنگ پاکی، پاکیزگی و بی گناهی است . همان چیزی که ذات کودک است. بنابراین کودکی که عروسک خرس بخواهد ، رنگ سفیدش را انتخاب می کند . در مورد اندازه هم که امری بدیهی است که کودک به سراغ عروسک های خرسی بزرگتر برود .

 

چرا بیشتر خرس های عروسکی بزرگ، سفید هستند ؟

Arrayعروسک های نرم و لطیف خرسی با نگاه های دوست داشتنی و معصومانه شان انطباق زیادی با روحیات کودکانه دارند . دختران عاشق پوشیدن لباس های توری و سفید رنگ عروس هستند . پسران هم گرایشان دورنی به رنگ سفید دارند . در نتیجه اغلب انتخاب عروسکشان را بر پایه ی رنگ سفید تنظیم می کنند .

کودکان از شب، تاریکی و سیاهی گریزانند . شاید یک دوست بزرگ و سفید که عروسک خرسیشان است ، بتواند مشکلاتشان را حل کند و حتی در هنگام ترس هم می توانند قامت لطیف ، روشن و امنش را در آغوش بگیرند، می توانند با اون صحبت کنند، می توانند برایش اسمی انتخاب کنند و صداهای کارتنی که تجربه ی دیدنش را دارند در رویایشان از زبان آن خرس عروسکی بزرگ و سفید بشنوند . احتمالا این روزها که شخصیت کارتونی برنارد با رنگ سفیدش در بین کودکان شناخته شده تر است ، یکی از دلایل علاقه ی بچه ها به عروسک سفید رنگ خرس می باشد .

 

عروسک های خرس بزرگ سفید سایت آبنبات

فروشگاه اینترنتی آبنبات دارای تنوع گوناگونی از خرید خرس ولنتاین با رنگ بندی ها متفاوت است که می‌توان برای مناسبت های مختلف مانند ولنتاین اقدام به خرید که در اینجا ما چند نمونه از آن‌ها را اینجا برای شما معرفی می‌کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

 

عروسک خرس سفید ولنتاین 150 سانت

ترکیب رنگ قهوه‌ای روشن و رنگ سفید، ظاهری بسیار مجلل به عروسک خرس سفید ولنتاین 150 سانت بخشیده است به همین دلیل ما به تمام افرادی که به دنبال یک عروسک زیبا و در عین حال ساده می‌گردند، خرید این خرس عروسکی را پیشنهاد می‌کنیم. رنگ سفید یک رنگ آرامش‌بخش است که در کنار رنگ قهوه‌ای به کار رفته در گوش‌ها و بینی عروسک و پاپیونی که به دور گردنش وصل شده بیشتر خودنمایی می‌کند.

 

Array

 

 

صفحه محصول

 

عروسک خرس بزرگ سفید با پیراهن دخترانه 110 سانت

عروسک خرس بزرگ سفید با پیراهن دخترانه 110 سانت یک عروسک بسیار زیباست با توجه به کیفیت بالایی که این عروسک دارد می‌توان آن را جزو پرفروش‌ترین خرس‌های عروسکی فروشگاه اینترنتی آبنبات به شمار آورد. این عروسک زیبا و دوست‌داشتنی پیراهنی خال‌خالی و سفید رنگ بر تن دارد. همچنین یک پاپیون کوچک از جنس پیراهنش  نیز در کنار گوش سمت چپ آن دوخته شده که ظاهری دخترانه‌تر به عروسک بخشیده است. پارچه استفاده شده برای دوخت این عروسک از جنس مخمل ضد حساسیت است. همان‌طور که می‌دانید بسیاری از افراد ممکن به عروسک‌های مخملی حساسیت داشته باشد به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید به این ویژگی عروسک‌ها توجه داشته باشید.

 

Array

 

 

صفحه محصول

 

عروسک خرس بزرگ سفید 2 متری

این عروسک با وزنی معادل ده کیلوگرم می‌تواند یک هدیه مناسب برای کودکان یا بزرگسالان باشد. جنس این خرس عروسکی از پارچه مخمل سفید و قرمز رنگ است بنابراین اگر به دنبال خرید یک خرس عروسکی نرم و باکیفیت هستید؛ خرید این محصول می‌تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. ظاهر این عروسک ساده است اما پاپیون قرمز و سفید رنگی که دور گردن عروسک وجود دارد جذابیت ظاهری آن را بیشتر کرده است. همچنین عروسک خرس بزرگ سفید قابلیت شستشو دارد بنابراین شما بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید با استفاده از شوینده‌های ملایم و آب ولرم این عروسک را بشوید. با این حال بهتر است قبل از شستشو به نکاتی که در تگ متصل به عروسک نوشته شده توجه کنید.

Array

 

 

صفحه محصول

 

عروسک خرس بزرگ سفید 150 سانت

این خرس عروسکی سفید رنگ از پارچه مخمل ساخته شده و یک پاپیون صورتی بزرگ مخملی نیز در قسمت جلوی گردن عروسک قرار دارد. ظاهر بانمک و خندان آن باعث شده است که مشتریان این خرس عروسکی افرادی در رده‌های سنی مختلف باشند. شما می‌توانید این خرس عروسکی را به عنوان هدیه تولد فرزندتان و یا هدیه روز ولنتاین خریداری کنید. ارتفاع این خرس عروسکی 150 سانتی‌متر و عرض آن 100 سانتی‌متر است و وزنی بین 5 تا 7 کیلوگرم دارد. اندازه و وزن مناسب این عروسک یکی از دلایل پر فروش بودن آن است زیرا به راحتی قابل جابه‌جایی است و فضای زیادی از اتاق شما را اشغال نمی‌کند. این عروسک در ایران تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

Array

 

 

صفحه محصول

 

عروسک خرس سفید 130 سانت

این عروسک از پارچه مخمل با کیفیتی تهیه شده که باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. گوش‌ها و پاپیون این خرس عروسکی دوست‌داشتنی، خال‌خالی و قهوه‌ای رنگ است. خرس‌های عروسکی همیشه هدیه جذابی برای کودکان هستند؛ بنابراین اگر قصد خرید یک خرس عروسکی باکیفیت و زیبا را دارید ما به شما خرید این عروسک خرس سفید 130 سانت را پیشنهاد می‌کنیم. رنگ سفید و قهوه‌ای استفاده شده در پارچه این خرس عروسکی، آن را به هدیه‌ای مناسب برای بزرگسال نیز تبدیل کرده است. شما می‌توانید این خرس عروسکی نرم و مخملی را به عنوان هدیه روز ولنتاین و یا هدیه سالگرد ازدواج به همسرتان تقدیم کنید.

Array

 

 

صفحه محصول

 

سخن پایانی

کودکان عاشق روشنی و رنگ سفید هستند . در ذات آن ها نیاز به یک دوست و همسفر که رابطه ای دو طرفه را در عبور از ترس های کودکی برقرار کنند ، احساس می شود . عروسک های خرسی نماد مهربانی ، شجاعت و قوت قلب هستند . تصور کنید که این دوست مهربان و شجاع  هم اندازه ی بزرگی و هم رنگی متناسب با نیکی ها داشته باشد در واقع این همان چیزی است که کودک ما می خواهد . دوستی که با روحیه ی خوابالودش ، می تواند مشوق خوبی برای خوابیدن کودک باشد . شما می توانید این خرس های سفید رنگ و مهربان را برای ایجاد امنیت و آرامش کودک دلبندتان از فروشگاه اینترنتی آبنبات سفارش دهید.

سوالی دارید؟ اینجا کلیک کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی ازهمکاران را انتخاب کنید
در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو میدیم