آیا خرید خرس بزرگ فقط برای روز عشق مناسب است؟

خرید خرس بزرگ

خرس ها از محبوب ترین عروسک ها هستند که بیشتر در مناسبت های مختلف مانند روز ولنتاین یا روز تولد و … برای هدیه دادن استفاده می‌شوند. اما برای همین کار نسبتا راحت نکاتی وجود دارد پس تا انتها این مقاله در مورد راهنما خرید خرس بزرگ همراه شوید.

[su_box title=”فهرست مطالب” box_color=”#d8d7d7″ title_color=”#444444″]

[su_list icon=”icon: caret-left” icon_color=”#29bbad” indent=”4″]

[/su_list]

[/su_box]

 

عروسک های خرس پولیشی

مشاهده همه

 

[su_service title=”مقدمه ” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

عروسک‌ها همیشه جذاب و دوست‌داشتنی هستند و بیشتر طراحان برای بالا بردن جذابیت آن‌ها تلاش می‌کنند. عروسک‌ها معمولاً در مدل‌های مختلف به شکل انسان و یا حیوانات ساخته می‌شوند. یکی از مدل‌هایی که بیشتر در بین مدل‌های حیوانی تولید می‌شود خرس‌ها هستند. شاید دلیل اصلی محبوبیت خرس چهره جذاب این حیوان باشد به همین دلیل در میان علاقه‌مندان به عروسک‌ها بیشتر مورد توجه قرارگرفته است. جالب است بدانید در میان خریداران خرس عروسکی بزرگ محدودیتی، وجود ندارد. همراه ما باشید تا بیشتر با راهنما خرید خرس بزرگ آشنا شوید.

 

[su_service title=”کشف مناسب ترین راه برای انتخاب عروسک خرس بزرگ” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

کشف مناسب ترین راه برای انتخاب عروسک خرس بزرگ

بهتر است قبل از اینکه اقدام به خرید خرس بزرگ نمایید حتما به راهنمای خرید خرس سر بزنید! دنیای عروسک‌ها بسیار جذاب است و زمانی که وارد یک مغازه عروسک فروشی می‌شوید غرق دنیای بچگی می‌شوید و گاهی حتی متوجه خریدهایی که می‌کنید نمی‌شوید و به همین دلیل قبل از وارد شدن به این فروشگاه‌های جذاب بهتر است در مورد خرید عروسک مناسب کمی بیندیشید. برخی از عروسک‌ها محدودیتی ندارند و هر فردی با هر رده سنی می‌تواند از آن لذت ببرد مثلاً عروسک‌های موزیکال و عروسک‌های مشابه انسان بیشتر برای کودکان مناسب است این در حالی است که عروسک‌های پولیشی برای هر رده سنی جذاب است.

دقت داشته باشید خرید یک عروسک گاهی از دید شما شاید یک خرید ساده باشد اما گاهی برای فردی که قرار است به او هدیه کنید بسیار ویژه است. این حالت بیشتر در دختران اتفاق می‌افتد به همین دلیل همواره روانشناسان معتقدند برای دخترانی که روحیه حساسی دارند و احتمال ارتباط برقرار کردن با عروسک در آن‌ها وجود دارد باید سعی شود که خرید عروسک را با حساسیت بیشتری انجام دهند.

 

[su_service title=”خرید عروسک با توجه به سن” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

خرید عروسک با توجه به سن

هر عروسکی برای یک رده سنی خاص مناسب است که در زیر به آنها اشاره‌کرده‌ایم:

نوزادی: معمولاً در این رده سنی نوزاد درک کمی از بازی کردن با عروسک را دارد و بیشتر علاقه به چنگ زدن آن‌ها را دارد و سعی می کند آن‌ها را بغل بگیرد.

نوپا: انتخاب عروسک برای این رده سنی بسیار حساس است زیرا این رده سنی معمولاً درکی از خطر ندارد به همین دلیل باید عروسکی انتخاب شود که قسمت جداشدنی و ریزی در آن وجود نداشته باشد. معمولاً بهترین انتخاب برای این رده سنی عروسک‌های پولیشی هستند زیرا علاوه بر نرم بودن می‌توان آنها را راحت شست. دقت داشته باشید معمولاً کودکان نوپا علاقه شدید دارند که اسباب‌بازی را درون دهانشان کنند، به همین دلیل باید به‌صورت منظم آن‌ها را شست تا کمتر در معرض میکروب قرار بگیرد.

مهدکودک: معمولاً کودکان در سنین 3 تا 6 سال به مهدکودک می‌روند. در این دوران کودکان بیشتر در تصورات خود بازی می‌کنند به همین دلیل بیشتر ترجیح می‌دهند با عروسک‌های مشابه انسان، بازی‌های کودکانه انجام دهند. حال باید برای این رده سنی عروسک‌هایی خریداری شود که کودک بتواند به‌راحتی با آن بازی کند. دقت داشته باشید عروسک‌هایی که به راحتی حرکت می‌کنند به کودک کمک می‌کند که راحت‌تر کشف کند. بیشتر مشاوران معتقدند بهترین انتخاب برای عروسک در این رده سنی عروسک‌هایی است که می‌تواند غذا بخورد و یا حتی به‌صورتی باشد که کودک بتواند به‌راحتی آن را بشوید. با انتخاب این نوع عروسک‌ها به کودکان کمک می‌کنید که بهتر در دنیای افسانه‌ای خود که بیشتر در آن نقش والدین خود را بازی می‌کنند باشند.

 دوران مدرسه: این دوره که بیشتر رده سنی  7 تا 12 سال در آن قرار می‌گیرند عروسک‌ها بیشتر به بهترین دوستان کودک تبدیل می‌شوند. حتی دیده می‌شود که بیشتر کودکان در اکثر اوقات عروسک‌های خود را همراه دارند و مانند یک کودک از آن‌ها نگهداری می‌کنند. جالب است بدانید بیشتر افرادی که تمایل به خرید خرس بزرگ دارند در این رده سنی قرار می‌گیرند.

نوجوانی: معمولاً علاقه افراد در این سن دیگر تغییر می‌کند و کمتر به دنبال عروسک‌های دوران کودکی خود هستند و بیشتر به عروسک‌های پولیشی بزرگ و کوچک تمایل نشان می‌دهند. جالب است بدانید در این سن بااینکه کمتر با عروسک بازی می‌کنند اما همچنان علاقه دارند کلکسیونی از عروسک‌ها را برای خود داشته باشند. به همین دلیل بیشتر سعی می‌شود با خرید خرس بزرگ کلکسیونی زیباتر داشته باشند.

 

[su_service title=”راهنما خرید خرس بزرگ و نکات مهم آن” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

راهنما خرید خرس بزرگ و نکات مهم آن

برای خرس ولنتاین باید به نکات زیر توجه شود:

اندازه: قبل از هر چیزی به‌اندازه عروسک توجه نمایید. سایز و ابعاد عروسک شاید ربطی به سن و سال نداشته باشد و بیشتر به مکان نگهداری عروسک بستگی دارد. این طبیعی است که یک عروسک برای داخل ماشین ابعاد کوچک‌تری نسبت به عروسک‌هایی دارد که قرار است درون اتاق و یا یک دکوراسیون نگهداری شود.

جنس عروسک: یکی از نکات مهم دیگر جنس عروسک است. در وهله اول جنس عروسک بستگی به سلیقه فرد دارد اما برخی از افراد تنها به عروسک‌های پارچه‌ای علاقه دارند در مقابل بسیاری از افراد به عروسک‌ها پولیشی و نرم علاقه نشان می‌دهند. معمولاً برای دسته‌بندی راحت‌تر از نظر جنس، عروسک‌ها به دو دسته نرم و سفت تقسیم می‌شوند.

رنگ محصول: رنگ یکی از نکات مهم است که افرادی که می‌خواهند خرید خرس بزرگ داشته باشند را به چالش می‌کشد. انتخاب رنگ عروسک یک مسئله کاملاً شخصی است و هر فردی به یک رنگ علاقه دارد. البته رنگ عروسک می‌تواند با توجه به‌ روزی که خرید انجام می‌شود نیز بستگی داشته باشد. مثلاً در روز ولنتاین اکثرا به دنبال خرید خرس بزرگ به رنگ قرمز هستند.

 ساده یا طرح دار: این مسئله بیشتر برای والدینی است که می‌خواهند برای کودکان خود عروسک تهیه کنند. معمولاً والدین سعی می‌کنند برای کودکان خود عروسکی را انتخاب کنند که ساده باشد و احتمال جدا شدن قطعات آن وجود نداشته باشد. موارد زیادی مشاهده‌ شده است که به دلیل زیبایی والدین عروسک طرح دار را خریداری کردند اما کودک آن را بلعیده و دچار خفگی شده است.

 

[su_service title=”سخن پایانی” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

Abnabat یکی از فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ در زمینه فروش اسباب‌بازی است که می‌توانید به‌راحتی و با چند کلیک ساده اسباب‌بازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با انتخاب خرید خرس بزرگ و مطالعه راهنما خرید خرس بزرگ از طریق سایت آبنبات می‌توانید یک عروسک زیبا را باقیمتی بسیار مناسب تهیه نمایید. همچنین این سایت دارای انواع گوناگون دیگری از اسباب بازی های دخترانه و پسرانه است که می‌توانید با سلیقه خود یک خرید خوب از این سایت انجام دهید.

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.