3 روش شستشوی عروسک خزدار و پلاستیکی در منزل

شستشو عروسک های پولیشی

شستشوی عروسک ها کار سختی نیست! با مطالعه این مقاله نحوه شستشو عروسک های پولیشی در منزل را بیاموزید و عروسک های دوست داشتنی کودکانتان که کثیف شده اند را مثل روز اول تمیز کنید.

Array

شستشو عروسک های پولیشی در منزل

برای شستشوی عروسک ها در منزل راه های بسیاری وجود دارد، اما باید توجه داشت که هر عروسک را با توجه به مشخصات عروسک و همچنین درصد کثیف بودن شست وشو کرد.

  1.  اگر عروسک فقط گرد و غبار گرفته است، فقط کافیست آن را گردگیری کنید.
    روش های گردگیری هم بسته به امکانات موجود، می تواند با کشیدن دستمالی نمدار روی عروسک، یا با استفاده از جارو برقی یا برس های مخصوص گردگیری باشد.
  2. برای عروسک هایی که کمی کثیف شده اند و یا لکه های کمرنگ و مشخصی بر روی آن ها ایجاد شده است، می توانید با استفاده از مقداری شوینده ملایم و آب، عروسک را بشویید. بدین صورت که با دست آغشته به مایع شوینده بر روی سطح عروسک بکشید تا کاملا تمیز شود. در ادامه مرحله آبکشی و خشک کردن را انجام دهید.
  3. زمانی که عروسک خیلی کثیف باشد، می توانید با توجه به راهنمای نوشته شده روی برچسب ها یا جعبه عروسک، اقدام به شستشوی عروسک با استفاده از ماشین لباسشویی نمایید.
    هنگام شستشو عروسک با ماشین لباسشویی باید به جنس عروسک، دمای آب مورد نیاز، شوینده های مجاز، نحوه خشک کردن عروسک، خرابی یا شکافتگی عروسک، لکه های سخت روی عروسک و … توجه کنید و اقدامات لازم را قبل از شستشو انجام دهید.

برای دیدن نمونه های مختلف انواع عروسک بر روی این لینک کلیک نمایید.

سوالی دارید؟ اینجا کلیک کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی ازهمکاران را انتخاب کنید
در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو میدیم