بهترین گزینه های کادو ولنتاین در سال 2021

کادو ولنتاین 2021

امکان ندارد که تا به حال اسم روز ولنتاین به گوش شما نخورده باشد، یا اینکه ندانید در روز ولنتاین چه رسم و رسوم هایی بیشتر مرسوم است. به خاطر اینکه روز ولنتاین، روزی مربوط به تمام زوج های عاشق در جهان است و عشق و عاشقی در تمام جهان مفهومی مشترک دارد، همیشه مورد استقبال تمامی مردم به ویژه مردم ایران قرار می‌گیرد و دوست دارند در این روز عشق خود را با کادو دادن به هم دیگر ابراز کنند.

اگر در ولنتاین 2021 قصد خرید کادو برای ولنتاین را دارید ولی نمی‌دانید که چه کادوهایی برای دختر و پسر مناسب است، یا کدام کادو ها طرفداران بیشتری در این روز ها دارد، ما در این مقاله چند کادو ولنتاین 2021 برای پسر و دختر را به شما معرفی می‌کنیم.

 

[su_service title=”بهترین کادو برای دختر ها در روز ولنتاین 2021″ icon=”icon: gift” icon_color=”#ed1c24″ size=”26″]

مناسب ترین کادو برای دختر ها در روز ولنتاین 2021

شما باید عشق و علاقه خود را به همراه کادویی فوق‌العاده به طرف مقابل خود ابراز کنید. اگر فکر می‌کنید که با توجه به شناختی که از طرف مقابل دارید، می‌توانید کادویی مناسب با سلیقه آن خریداری نمایید، بهتر است همین کار را بکنید. اما چنانچه شناخت کافی نسبت به طرف مقابل ندارید و در انتخاب کادو برای آن تردید دارید، می‌توانید تا انتها این مقاله همراه با ما باشید.

کادو ولنتاین در سال 2021 نسبت به سال های دیگر تغییر زیادی نکرده است. هر ساله ممکن است یک یا نهایت چند کادو برای روز ولنتاین مد شود و بعد هم خیلی زود فراموش می‌شوند. اما چیزی که همواره به عنوان اصلی ترین کادو و نماد روز ولنتاین شناخته می‌شود، عروسک خرس ولنتاین است.

از اولین ولنتاین تا امروز و احتمالا تا ولنتاین های سال های بعد، خرس عروسکی به به عنوان نماد و مهم ترین هدیه روز ولنتاین شناخته می‌شود. چنانچه که شما قصد خرید کادو در ولنتاین امسال را دارید، عروسک خرس ولنتاین می‌تواند بهترین انتخاب در این روز باشد. پس هر زمان خواستید در روز ولنتاین کادویی انتخاب کنید، عروسک خرس ولنتاین را در صدر لیست خود قرار دهید.

 

[su_service title=”دلایل علاقه دختران به خرس ولنتاین” icon=”icon: gift” icon_color=”#ed1c24″ size=”26″]

دلایل علاقه دختران به خرس ولنتاین

یکی از دلایل علاقه اغلب دختران به عروسک خرس بزرگ ولنتاین، بزرگ بودن و بغلی بودن آن است که حس خوبی به آن ها می‌دهد، به خاطر همین است که دختران عروسک های سایز بزرگ را بیشتر دوست دارند. پس هنگام خرید عروسک خرس ولنتاین سعی کنید بزرگترین آن ها را انتخاب کنید.

شما می‌توانید به همراه خرس ولنتاین، یک هدیه دیگر را هم به طرف مقابل خود تقدیم کنید. به دلیل اینکه عروسک خرس، نماد روز ولنتاین است، بهتر است حتما در سبد کادویی شما قرار داشته باشد. اما می‌توان چند کادو دیگر هم به عنوان کادو ولنتاین، به همسر یا دوست دختر خود هدیه بدهید:

 • انواع شکلات و خوراکی های خاص: دختر ها به انواع شکلات های تخته‌ای و خوردنی های خاص مانند پاستیل ها و میوه های خشک علاقه زیادی دارند. پس می‌توان به همراه یک عروسک خرس قرمز بزرگ ولنتاین، آن ها را داخل یک باکس شکیل و زیبا قرار داد و آن را به عنوان هدیه به عشق خود تقدیم کرد.

انواع شکلات و خوراکی های خاص برای کادو ولنتاین 2021

 • انواع زیورآلات و جواهرات: قطعا همه ما از علاقه دختران و خانم ها به جواهرات با خبر هستیم. جواهرات و زیورآلات هدایای بسیار با ارزشی هستند که می‌توان با هدیه آن در روز ولنتاین عشق خود را بسیار شگفت زده کنید.

انواع زیورآلات و جواهرات برای کادو ولنتاین 2021

 • قاب عکس های خلاقانه: قاب عکس های خلاقانه ای در این مدت بسیار بین افراد، علاقه مندان به خود را پیدا کرده است. این نوع قاب عکس‌ها با ایده های جذاب به شکل های مختلفی وجود دارد که می‌توان لحظات خوب با هم بودن را بر روی آن ها ثبت کرد.
 • کتاب: کتاب هم همواره از هدایایی بوده است که در این سال ها زیاد به آن توجه شده است، از این رو می‌توانید برای کادو ولنتاین روی کتاب هم حساب کرد.

 • ساعت مچی : انواع ساعت های مچی عقربه ای و الکترونیکی می‌تواند یکی از بهترین کادو ها در ولنتاین 2021 باشد، در این روزها خرید ساعت های هوشمند بسیار رواج دارد. پس این هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

 • دسته گل : دسته گل ها با طراحی های خاص و جذاب ویژه ولنتاین وجود دارد که چند وقتی هست با طرح ها و اشکال مفاوت تر برای روز ولنتاین وارد بازار شده است. شما می‌توانید همراه یک خرس عروسکی بزرگ یکی از این دسته گل های جذاب به عشق خود هدیه دهید.

دسته گل ویژه ولنتاین 2021این نمونه های پیشنهادی ما برای روز ولنتاین است، اما کادوهای دخترانه بسیار زیاد دیگری مناسب روز ولنتاین وجود دارد که می‌توانید در این روز بنا به شناختی که از همسر و یا دوست دختر خود دارید به آن هدیه دهید.

 

[su_service title=”کادو ولنتاین 2021 برای پسر” icon=”icon: gift” icon_color=”#ed1c24″ size=”26″]

کادو ولنتاین فقط مختص به دخترها نیست و برای پسرها هم باید هدیه خرید. تقریبا هیچکدام از کادویی های که برای دختر در روز ولنتاین پیشنهاد دادیم، مناسب برای پسرها نیست. پسرها هیچوقت به یک عروسک خرس علاقه نشان نداده اند و هیچوقت از یک پک گل استقبال نکرده اند. به همین دلیل ما سعی کردیم چند نمونه از کادو هایی که در سال 2021 می‌توان به پسر هدیه داد را به شما می‌گوییم.

 • عطر و ادکلن: شاید هنگام خرید کادو ولنتاین پسرانه، عطر و ادکلن اولین چیزی باشد که به ذهنتان می‌رسد. یک ادکلن خوشبو و مردانه باعث می‌شود، با هر استفاده و حس کردن بوی خوب آن یاد شما بیافتند. آقایان علاقه زیادی به عطر و ادکلن دارند، پس انتخاب یک ادلکن خوشبو و با کیفیت آن ها را شگفت زده خواهد کرد. بهتره چرخی در اینترنت بزنید و یک لیست از بهترین ادکلن های مردانه سال 2021 پیدا کنید و با انتخاب یکی از آن ها، آن را برای ولنتاین خریداری کنید.

 • ساعت مچی: آقایان از هر آن چیزی که در تیپ ظاهری آن ها تاثیرگذار باشد، استقبال می‌کنند، ساعت مچی عقربه ای هم می‌تواند یکی از این ها باشد. یک ساعت مچی زیبا و شکیل می‌تواند، هدیه ای مناسب در روز ولنتاین باشد. همیشه ادکلن، ساعت مچی‌ و عینک آفتابی از اولین چیزهایی بود که در ذهن افراد برای هدیه دادن به آقایان به وجود می‌آید.

ساعت مچی

 • عینک آفتابی: عینک آفتابی یکی دیگر از وسایلی است که می‌تواند در تیپ ظاهری افراد تاثیرگذار باشد و از آن استقبال می‌کنند، به ویژه که این یک عینک آفتابی جذاب و برند باشد. عینک های آفتابی تنوع بالایی دارند، اگر قصد خرید کادو ولنتاین پسرانه را دارید، عینک آفتابی را حتما در لیست خود قرار دهید.

 • کالیمبا: کالیمبا یک ساز جدید و پرطرفدار است که با طراحی جذاب و ساده در عین حال زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده، کالیمبا کمتر از یکسال است که در بازار عرضه شده است، پس اگر به دنبال خرید یک کادو جذاب برای پسر می‌گردید، کالیمبا می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

 • پیراهن: اگر بتوانید یک پیراهن مناسب و زیبا هدیه دهید، پسرها با آن ارتباط برقرار می‌کنند و با هر بار پوشیدن آن، و دوست دارند همیشه آن را به تن کنند.

کادو های دیگری مانند کیف پول، جاسوئیچی، کمربند و … هم هستند که می‌توان در به عنوان کادو ولنتاین 2021 هدیه دهید. اما کادوهای که در بالا آمدند جزء پرطرفدار و محبوب ترین کادو ها هستند.

 

[su_service title=”خرید کادو ولنتاین” icon=”icon: gift” icon_color=”#ed1c24″ size=”26″]

خب ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید حالا که کادو ی مناسب ولنتاین 2021 را انتخاب کردیم، از کجا باید اقدام به خرید آن کنیم؟ کدام فروشگاه خدمات بهتری ارائه می‌کند؟ در این شرایط کرونایی چگونه باید اقدام به خرید خرس ولنتاین به صورت کنیم؟

فروشگاه اینترنتی آبنبات یکی از معتبرترین فروشگاه های آنلاین عرضه کننده انواع عروسک و اسباب بازی است که به مناسبت ولنتاین، انواع عروسک خرس ولنتاین را با بهترین کیفیت و خدمات ارائه کرده است. برای خرید انواع عروسک خرس بزرگ ولنتاین می‌‌توانید به این سایت مراجعه کنید و خرس عروسکی خود را بعد از انتخاب بین تنوع زیاد عروسک های خرس، فقط در چند دقیقه خریداری کنید و بعد از آن درب منزل تحویل بگیرید.

سوالی دارید؟ اینجا کلیک کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی ازهمکاران را انتخاب کنید
در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو میدیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.