انتخاب بهترین کادو ولنتاین

کادو ولنتاین

روز ولنتاین یا روز عشق، یکی از روزهای مناسبتی سال است که به تمامی عاشقان اختصاص دارد. در این روز زوج های عاشق به عشق یک دیگر به هم هدیه می‌دهند. همین باعث شده که انتخاب کادو ولنتاین یک مسئله مهم برای زوج ها در این روز باشد. ما در این مقاله فروشگاه اینترنتی آبنبات شما را راهنمایی می‌کند که بهترین کادو ولنتاین برای دخترها و پسر ها چه چیزی می‌تواند باشد.

[su_box title=”فهرست مطالب” box_color=”#d8d7d7″ title_color=”#444444″]

[su_list icon=”icon: caret-left” icon_color=”#29bbad” indent=”4″]

[/su_list]

[/su_box]

[su_service title=”کادو ولنتاین” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

کادو ولنتاین

هرسال، با نزدیک شدن به 14 فوریه و روز ولنتاین، بسیاری از زوج ها و پارتنرها از سراسر جهان، عشق خود را به با تهیه بهترین کادو ولنتاین و هدیه دادن به هم ابراز می‌کنند. کادوی روز ولنتاین، سمبل و نماد این روز است؛ یعنی خرید خرس ولنتاین. عشق بین زوج ها که هر ساله، با شروع ولنتاین، فصلی دیگر را در سرنوشت عاشقان رقم می‌زند و دل ها را بیش از پیش به هم نزدیک می‌کند. عشق؛ احساسی وصف ناپذیر است که دو قلب را برای یک عمر با هم ترکیب و به هم نزدیک می‌کند.

گرچه این احساس و تعهد در هر رابطه ای، ممکن است وجود داشته باشد ، اما عشق بین زن و شوهر دارای شکل و صورت متمایزی است که آن را شایسته یک جشن خاص می‌کند. دقیقاً به همین دلیل است که ما روز ولنتاین را جشم می‌گیریم روزی برای ابراز عشق، مهم نیست که مجرد هستید، متاهلید، اخیراً ازدواج کرده اید یا سالها با هم هستید، مهم عشق بین شماست، به قول معروف از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر.

[su_service title=”بهترین کادو ولنتاین برای دخترها” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

بهترین کادو ولنتاین برای دخترها

انتخاب بهترین کادو ولنتاین برای دخترها نیازمند کمی توجه و حسن سلیقه است، در صورتی که شما هم، برای دوست دخترتان، به دنبال کادوی مناسبی هسستید، ما موارد زیر را توصیه می‌کنیم :

[su_service title=”خرس های عروسکی” icon=”icon: check-square-o” icon_color=”#29bbad” size=”26″]

 یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی برای کادوی ولنتاین، خرس های عروسکی است که با توجه به تنوع رنگ، سایز و ابعادی که دارند، قطعا گزینه مناسب خرید هستند، به وب سایت آبنبات مراجعه کنید و برحسب سلیقه دوست دخترتان، خرس عروسکی ولنتاین او را انتخاب کنید.

خرس های عروسکی سایت آبنبات دارای طرح ها، اندازه ها و رنگ بندی های متعددی است که در ادامه با چند مورد از پرطرفدارترین خرس های عروسکی آشنا خواهیم شد :

عروسک خرس قرمز قلب دار یک متری، با طرح زیبا و رنگ قرمز، هارمونی زیبایی را با گل قرمز و باکس شکلات شما ایجاد می‌کند و منظره زیبایی را به جشن ولنتاین شما می‌بخشد.

نکته مهم قابلیت شستشو و هزینه مناسب این عروسک بوده و از همه مهمتر اینکه ساخت ایران است.

[su_service title=”عروسک خرس قرمز 75 سانت” icon=”icon: check-square-o” icon_color=”#29bbad” size=”26″]

عروسک خرس قرمز 75 سانتدر صورتی که دوست دارید، خرس عروسکی در ابعاد کوچکتری انتخاب کنید، پیشنهاد ما، عروسک خرس قرمز 75 سانتی متری است که در عین زیباوخوش رنگ بودن، دارای ابعاد کوچکتری است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.

اگر برای کادو ولنتاین، تم ولنتاین رنگ سفید را انتخاب کردید، می‌‎تواند از عروسک خرس سفید لباس دار 110 سانت استفاده کنید که با رنگ قرمز هم همخوانی زیادی دارد.

 1. باکس های جعبه ای محتوی شکلات و خرس های کوچک ولنتاین : بدون شک، اگر دوست دخترتان عاشق شکلات و محصولات شکلاتی است، چه کادویی بهتر است باکس شکلات و خرس ولنتاین که با رزهای سرخ خوش رنگ تزیین شده است.
 2. ماگ های تزیینی با طرح عشق و قلب : دختران، معمولا عاشق وسایل تزیینی عاشقانه هستند و ماگ طرح قلب و عشق، می‌تواند شما را در انتخاب کادوی مناسب یاری کند و یک یادگاری مناسب را از رابطه تان به جا گذارد.
 3. گردنبند یا دستنبند طرح ولنتاین : در صورتی که دوست دخترتان، به وسایل زینتی مانند دستبند و گردنبند علاقه دارد، خرید یک گردنبند و دستنبند طرح ولنتاین می‌تواند، شما را به یاد او بیندازد.
 4. ساعت و یا مچ بند هوشمند : ساعت یا مچ بند هوشمند هم در میان وسایل الکترونیک و دنیای تکنولوژی، با هزینه ای مناسب و به صرفه می‌تواند انتخاب درست و مناسبی برای پارتنر شما باشد.
 5. کتاب : اگر دوست دخترتان، به مطالعه و کتاب خوانی علاقه دارد، با خرید کتاب های مورد علاقه وی، ولنتاینتان را برای وی ، عاشقانه تر کنید.
 6. قاب عکس دو نفره : تصویر،دو نفره ای از شما و عشق زندگیتان، بدون شک می‌تواند فضای رومانتیکی را ایجاد کند که در سال های آتی، می‌توانید با نیکی از این ولنتاین یاد کنید.
 7. گل رز : از،دورهنگامی است که گل رز، نماد عشق و علاقه است و معمولا درتمام قرارهای عاشقانه، عشاق به یکدیگر گل رز هدیه می‌دهند و ولنتاین را جشن می‌گیرند، در صورتی که دوست دارید، عشقتان را ازصمیم قلب به فرد مورد علاقه تان اعلام کنید، در کنار شکلات و خرس های تدی، گل رز را از خاطر نبرید.
 8. بهداشتی آرایشی : یکی پیشنهاد جذاب دیگر در زمینه انتخاب کادو ولنتاین برای دختر لوازم بهداشتی خاص و جذاب اسـت. اکثر دختران، با مشاهده هدیه بهداشتی و آرایشی واینکه به سلامت آن ها اهمیت داده شده، بسیار لذت می‌برند.
 9. ساعت مچی با طرح عشق : ساعت مچی ست، معمولا مورد علاقه زوج های جوان است و می‌تواند هدیه شیک و انتخاب مناسبی باشد.

[su_service title=”برای کادوی روز ولنتاین، چه کنیم ؟” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

برای کادوی روز ولنتاین، چه کنیم ؟در این روز ، هر زوجی می‌خواهند عشق خود را نسبت به هم ابراز کند، در حالی که مجردها فرصتی برای گفتن ناگفته ها پیدا می‌کنند.

اسباب بازی های به ویژه خرس های عروسکی ، شکلات ها ، کیف های دستی ، لوازم آرایشی ، گلها بهترین هدایای ولنتاین برای او هستند. همچنین می‌توانید از بین آرایه ای از اقلام لوکس مانند ساعت ، آویز ، شکلات ، کیک و گل و سایر موارد انتخاب کنید.

خاطرتان باشد که دختران عاشق رنگ صورتی هستند، پس اگر انتخاب و سلیقه عشقتان را می‌شناسید، عروسک خرس صورتی پاپیون دار 100 سانت، انتخاب مناسبی است.

انتخاب هدیه مناسب، قدم اول در ابراز علاقه است. مهم نیست که چقدر عشق خود را با کلمات یا اعمال ابراز می‌کنید ، یک هدیه ساده می‌تواند ناگفتنه های بی شماری را بیان کند. بنابراین ، بگذارید جنون عشق در روز ولنتاین شکوفا شود و با نشان دادن عشق بی قید و شرط و غیرقابل جبران خود با یک هدیه بی نظیر روز ولنتاینتان را خاص کنید.

با گسترش کسب و کارهای اینترنتی، انتخاب کادوی ولنتاین هم راحت شده است و هم دشوار، علت راحت بودن این خریدها، به علت انتخاب راحت تر ، دسترسی سریع تر و گزینه های بیشتر و متعدد است، اما دشواری خرید اینترنتی به علت مسائلی همچون عدم امکان دسترسی به کالا در زمان خرید یا پرداخت مطمئن است. سایت آبنبات، با دارابودن تاییدیه های اینترنتی، تمامی محصولات و خرس های عروسکی خود را به ویژه در ایام کرونا، به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند.

[su_service title=”کادو ولنتاین خاص و غیرمنتظره برای دختر و پسر” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

انتخاب کادوی ولنتاین برای آقایان و پسران، کمی‌ دشوارتر است، اما ست کیف پول، جاسوییچی و کمربند، ست کراوات و ساعت، ساعت، دکمه سرآستین، عینک آفتابی، آخرین ورژن ایکس باکس، ساعت هوشمند، تبلت و کتابخوان، می‌تواند گزینه های مناسبی باشد.

گاهی اوقات به جای انتخاب یک هدیه خاص، می‌توانید عشقتان را به یک وعده شام دعوت کنید و خاطره یک شام رمانتیک را در روز ولنتاین در ذهن او تثبیت کنید.تزیین سفره با تم ویژه ولنتاین که شامل گل ها،شکلات های قلبی شکل و خرس های زیبا در ابعاد مختلف است، همراهی دارد، شاید انتخاب یک جعبه کادوی زیبای قرمز رنگ با محتویات خرس، گل های رز و شکلات های خوشمزه، خوش رنگ و خوش طعم می‌تواند حسن ختام زیبایی برای شام رمانتیک مشترکتان در روز ولنتاین داسته باشد.

[su_service title=”خرس های روز ولنتاین” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

کادو ولنتاین

بسیاری از افراد معتقد هستند که خرس های تدی با خود مهر ، محبت و علاقه مندی خاصی را به همراه می‌آورند شاید یکی از دلایلی که در این روز زوج های جوان به یکدیگر خرس ولنتاین، کادو میدهند؛ همین موضوع باشد. از این رو بیشتر عاشق ها برای معشوقه خود، خرس های بزرگ را خریداری می‌کنند تا علاوه بر اینکه مهر ، محبت و علاقه خود را به مخاطب خاص خود نشان دهند همیشه در دید معشوقه خود نیز باشند.

علاوه بر این در بسیاری از کشور ها که با سوال چرا روز ولنتاین خرس کادو میدن مواجه می‌شوند ،به دلایل خاصی خرس ها را نمادی از عشق محسوب می‌کنند. این خرس ها به دلیل طراحی های خاص و دلنشین خود ،هر نظری را به سمت خود جلب می‌نمایند البته این نوع از خرس ها بیشتر مورد توجه دختر خانم های با سلیقه می‌باشد. پس اگر می‌خواهید نظر مخاطب خاصی را به سمت خود جلب نمایید از این هدیه روز ولنتاین بی نصیب نمانید. شما بدون هیچ نظری به خرس خود مهربانی و محبت می‌کنید ،این به معنای عشق واقعی می‌باشد که با دریافت این هدیه عشقتان را به تدریج برای ابراز علاقه اش، آموزش خواهید دید.

بنابراین خرس روز ولنتاین را فراموش نکنید و جعبه هدیه خود را حتما با این خرس ها تزیین نمایید.

[su_service title=”از کجا کادوی ولنتاین بخریم” icon=”icon: pencil” icon_color=”#29bbad”]

از کجا کادوی ولنتاین بخریم

سایت آبنبات، با دارا بودن انواع مختلفی از خرس ولنتاین، این امکان را به شما می‌دهد که در هنگام خرید خرس ولنتاین دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. با خرید خرس ولنتاین از سایت آبنبات هم از صرف انرژی و هزینه اضافی برای تهیه کادو ولنتاین راحت می‌شوید وهمزمان از خدمات و کیفیت خوبه ارائه شده توسط این سایت بهره مند می‌شوید.

این سایت دارای بیش از 80 نوع عروسک خرس ولنتاین با اندازه های مختلف از 70 سانتی متر تا 200 سانتی متر است. عروسک های خرس ولنتاین این سایت دارای تنوع رنگی بالایی است که برای هر سلیقه ای، در این سایت خرس ولنتاین وجود دارد. خرید کادو ولنتاین از سایت آبنبات بهترین گزینه خرید در این روز های کرونایی است.

فروشگاه اینترنتی آبنبات، احساسات و عواطف شما را می‌فهمد و برای کمک به شما در گفتن هر آنچه که می‌خواهید ، با طیف وسیعی از هدایا و تبریک های ولنتاین بصورت آنلاین ارائه می‌شود، علاقه خود را به شریک زندگیتان ابراز کنید. بله ، اکنون با خیال راحت می‌توانید خریدهای آنلاین روز ولنتاین را انجام دهید و قلب شریک زندگی شما را تحت تاثیر قراردهید و به روابط خود شادی بیشتری بخشید، برای یافتن گزینه های بیشتر در قسمت جستجوی، خرس ولنتاین مورد علاقه خود را جشتجو کنید.

همچنین در صورتی که در شهر مشهد حضور دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید.

دیدگاه شما

6 دیدگاه

 1. مهدی 1448 گفت:

  پیشنهاد خودتون برای ولنتاین چیه؟ برای دوست دخترم کادو ولنتاین چی بخرم؟ الان بهترین کادو ولنتاین چیه؟ مرسی

سوالی دارید؟ اینجا کلیک کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp یکی ازهمکاران را انتخاب کنید
در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو میدیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.