قیمت عروسک خرس 2 متری در سال 99

قیمت عروسک خرس 2 متری
مدت زمان مطالعه مقاله قیمت عروسک خرس 2 متری : 9 دقیقه

عروسک خرس بزرگ یکی از اسباب‌بازی‌هایی است که افراد زیادی در تمامی رده‌های سنی از آن استقبال می‌کنند. عروسک خرسی به دلیل جذابیتی که دارد در سایزهای مختلف و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود و هرکدام قابلیت‌های مختلفی دارد، از عروسک‌های خرسی که با جاسوئیچی متصل می‌شود تا عروسک‌های بزرگ که برای تزیین استفاده می‌شود هرکدام زیبایی‌های خود را دارند. حال اگر قصد دارید از قیمت عروسک خرس 2 متری اطلاع پیدا کنید همراه ما باشید.

 

عروسک های خرس پولیشی

مشاهده همه

 

مقدمه

عروسک خرس بزرگ یکی از اسباب‌بازی‌هایی است که افراد زیادی در تمامی رده‌های سنی از آن استقبال می‌کنند. عروسک خرسی به دلیل جذابیتی که دارد در سایزهای مختلف و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود و هرکدام قابلیت‌های مختلفی دارد، از عروسک‌های خرسی که با جاسوئیچی متصل می‌شود تا عروسک‌های بزرگ که برای تزیین استفاده می‌شود هرکدام زیبایی‌های خود را دارند. حال اگر قصد دارید از قیمت عروسک خرس 2 متری اطلاع پیدا کنید همراه ما باشید.

 

 

دنیای متنوع و رنگارنگ عرسک‌ها

خرید عروسک خرس 2 متری, قیمت انواع عروسک خرس 2 متری, قیمت عروسک خرس 2 متری

قطعاً عروسک‌ها یار دیرینه همه کودکان بوده‌اند و توانسته‌اند لحظات شیرینی را برای اکثر افراد در دوران کودکی‌شان ثبت کنند. بازی با عروسک محدودیت ندارد. اما با این ‌وجود بیشتر دختربچه‌ها را عروسک به‌دست دیده‌ایم. عروسک‌ها انواع مختلفی دارند از جمله عروسک‌های انسان‌نما و عروسک‌های حیوانات. خرس عروسکی بزرگ در انواع رنگ بندی‌ها در سایت آبنبات وجود دارد که از جمله آن ها می‌توان به عروسک خرس بزرگ سفید یا قرمز اشاره کرد. در زیر به انواع این عروسک‌ها اشاره‌ کرده‌ایم:

 

عروسک ماتروشکا: این عروسک‌ها به عروسک‌های تودرتو روسی معروف هستند. مجموعه این عروسک‌ها عروسک‌های مشابهی هستند که در داخل یکدیگر قرار می‌گیرند.

عروسک‌های سرامیکی: جنس این مدل از عروسک‌ها از لعاب است و بیشتر در اروپا مورد توجه قرارگرفته است.

 عروسک ری بورن: عروسک‌هایی هستند که بسیار مشابه نوزاد هستند. این عروسک‌ها از دهه 1990 تا به امروز مورد توجه افراد قرار گرفته‌اند.

عروسک‌های اکشن: تولید‌کننده‌های اسباب‌بازی با توجه به سلیقه پسران عروسک‌هایی را ساخته‌اند که بسیار مورد توجه آن‌ها قرارگرفته است.

 عروسک خرس بزرگ: خرس یکی از شخصیت‌های جذاب و دوست‌داشتنی است که در تولید عروسک‌ها از آن استفاده می‌شود.

 

چرا باید عروسک پولیشی بخریم؟

خرید عروسک خرس 2 متری, قیمت انواع عروسک خرس 2 متری, قیمت عروسک خرس 2 متری

بهتر است قبل از پرداختن به قیمت عروسک خرس 2 متری به این موضوع بپردازیم که چرا باید عروسک پولیشی خریداری نماییم:

اولین و مهم‌ترین دلیل خرید عروسک پولیشی این است که برخی افراد آن را برای نوزادان انتخاب می‌کنند. به همین دلیل از آنجایی که این عروسک‌ها بسیار نرم هستند به‌خصوص برای نوزادانی که به دلیل حس غریزی علاقه دارند تمامی اجسام را با دهان و دست‌هایشان فشار دهند بسیار مناسب است.

جالب است بدانید نرم بودن این نوع از عروسک‌ها باعث می‌شود که رشد اجتماعی کودکان تقویت شود. زیرا کودکان می‌توانند به‌راحتی عروسک‌ها را بغل کنند و با آن‌ها بازی کنند. این بسیار هیجان‌انگیز است که یک عروسک نرم را بغل کنید و نگرانی برای خراب شدن آن نداشته باشید.

مزیت بعدی این عروسک‌ها این است که می‌توانید این عروسک‌ها را بشویید و نگرانی برای کثیف شدن آن‌ها نداشته باشید. همیشه به خاطر بسپارید بیشتر میکروب‌ها و ویروس‌هایی که وارد بدن کودکان می‌شوند از طریق بازی با اسباب‌بازی کثیف است. پس اگر می‌خواهید همیشه اسباب‌بازی تمیزی در اختیار فرزندان خود قرار دهید از عروسک‌هایی مانند عروسک‌های پولیشی استفاده نمایید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی بشویید.

مزیت دیگر این عروسک‌ها این است که برخلاف عروسک‌های دیگر قسمت‌های تزئینی کمتری دارند به همین دلیل نیازی به نگرانی نیست. دقت داشته باشید بیشتر عروسک‌هایی که دارای قسمت‌های تزئینی هستند برای نوزادان بسیار خطرناک هستند زیرا در بیشتر مواقع دیده ‌شده نوزاد آن‌ها را در دهان گذاشته و باعث خفگی آن‌ها می‌شود.

 

جذابیت‌های عروسک خرسی بزرگ

خرید عروسک خرس 2 متری, قیمت انواع عروسک خرس 2 متری, قیمت عروسک خرس 2 متری

این روزها شاید به دلیل جذابیت بالای عروسک‌های خرسی، قیمت عروسک خرس 2 متری کمی بیش از هر عروسک دیگر باشد. این جذابیت‌ها بیشتر به دلیل فواید این عروسک‌ها است که در ادامه به فواید این عروسک‌ها اشاره‌کرده‌ایم:

 

حس آرامش

یکی از نکات مهمی که باید والدین به آن توجه نمایند ایجاد حس آرامش برای کودکان است. این حس می‌تواند از هر روشی ایجاد شود مثلاً یک کودک می‌تواند درون بغل والدینش آرام شود و یا با بغل گرفتن عروسک خود آرام شود. عروسک‌های پولیشی مانند عروسک‌های خرسی بزرگ را می‌توان به‌راحتی در بغل گرفت و به دلیل جنسی که دارند باعث ایجاد حس گرم و دل‌چسب در افراد می‌شوند. همیشه این را به خاطر بسپارید کودکی در آینده موفق است که کودکی آرام و دور از تنشی را تجربه کرده است.

 

اعتمادبه‌نفس

یک کودک به دلیل تجربه کمی که دارد نمی‌تواند مانند بزرگ‌ترها حس خوبی از اطراف خود داشته باشد به همین دلیل بیشتر این تجربه را بهتر است از بازی کردن با اسباب‌بازی خود کسب کند. حال برای بازی کردن، اسباب‌بازی‌های مختلفی در بازار وجود دارد و این وظیفه والدین است که بهترین اسباب‌بازی را انتخاب نمایند.

 

کنترل احساسات

یکی از بخش‌های مهمی که هر کودکی باید آن را تجربه نماید کنترل احساسات است. برای کنترل احساسات باید از اسباب‌بازی‌های مناسب استفاده کند و بهترین روش استفاده از عروسک‌هایی است که بتواند با آن‌ها به‌راحتی بازی کند، در بغل بگیرد و یا فشار دهد. برای این امور بهترین انتخاب می‌تواند خرید خرس دو متری ارزان آن باشد.

 

تمرین ارتباطات

عروسک‌ها همیشه می‌توانند بهترین دوست برای یک کودک باشند. عروسک‌ها می‌توانند نقش بهترین دوست، خواهر، برادر و یا هر فرد دیگری را برای کودک بازی کنند. حال اگر این عروسک به‌صورت پولیشی باشد و هیچ خطری برای کودک نداشته باشد می‌تواند بهترین انتخاب باشد. جالب است بدانید عروسک خرسی می‌تواند بهترین دوست برای شما باشد او را بغل بگیرید و بدون نگرانی آن را حمام کنید و یا در کنار خود بخوابانید.

 

تشویق به صحبت کردن

برخی از کودکان به نسبت کودکان دیگر دیرتر به سخن می‌آیند یکی از راهکارهایی که مشاوران به آن معتقدند استفاده از بازی است. با استفاده از عروسک‌ها می‌توان به کودکان صحبت کردن را آموخت. جالب است بدانید عروسک‌هایی مانند عروسک‌های خرسی به دلیل جذابیتی که دارند برای کودکان بسیار شیرین‌تر هستند. به همین دلیل با استفاده از عروسک‌گردانی می‌توان کودک را به صحبت کردن تشویق کرد. پس اگر کودکی دارید که دیر به سخن آمده است زیاد به قیمت عروسک خرس 2 متری توجهی نکنید زیرا با این خرید می‌توانید خیلی سریع روند پیشرفت کودک را در سخن گفتن مشاهده نمایید.

 

سخن پایانی

عروسک‌ها بهترین اسباب‌بازی‌ها برای کودکان هستند که در کنار بازی می‌توانند مسائل زیادی را به آن‌ها آموخت. عروسک‌ها با مدل‌های مختلفی در سایت آبنبات وجود دارند که بهترین و مناسب‌ترین مدل عروسک‌ها، عروسک‌های پولیشی هستند. در این مقاله سعی کردیم در کنار مزایای خرید یک خرس بزرگ به موضوع قیمت خرید خرس بزرگ بپردازیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.