کادو ولنتاین برای پسر

کادو ولنتاین برای پسر

هر ساله مصادف با 14 فوریه، یک روز خاص در جهان جشن گرفته می‌شود. البته این جشن نه به صورت همگانی بلکه به صورت دو به دو بین هر زوج عاشقی جشن گرفته می‌شود. این روز، روز عشق یا همان روز ولنتاین نامیده می‌شود. در روز ولنتاین زوج های عاشق جدا از هیاهو شهر کنار هم یک جشن کوچک می‌گیرند و به عشق هم این روز را به غنیمت می‌شمارند و با تهیه کادو ولنتاین، به عشق هم آن را به یکدیگر هدیه می‌دهند.

در این روز عشق ورزیدن به هم و ابراز علاقه بین عشاق به اوج می‌رسد و به عشق یکدیگر بهم کادو می‌دهند. کادو دادن مهم ترین قسمت روز ولنتاین است، در این روز زوج ها عشق یکدیگر را با کادو دادن بهم ابراز می‌کنند. پس اهمیت کادو در این روز بسیار زیاد است.

در مقاله قبلی به بهترین کادو ولنتاین برای دختر پرداختیم و گفتیم که چه کادویی می‌توان برای دختر تهیه کرد. اما پسر هم سوی دیگر این ماجرا است و برای او هم باید هدیه ای مناسب تهیه کرد. طبیعتا خرس ولنتاین که مهم ترین و مورد علاقه ترین کادو برای دختران است، نمی‌توان برای پسر خریداری کرد. اما کادوهای دیگری وجود دارد که می‌توان برای پسر خریداری کرد. ما در این مقاله بهترین کادو ولنتاین برای پسر را به شما معرفی و در انتخاب هر کدام شما را راهنمایی می‌کنیم.

کادو ولنتاین برای پسر چه ویژگی باید داشته باشد؟

Array

در روز ولنتاین کادوهایی مانند گل،عروسک خرس بزرگ، شکلات و … می‌بینیم که بسیار شایع هستند، اما این ها هیچکدام مورد توجه آقایان و پسر ها قرار می‌گیرد، و همین کار را کمی سخت می‌کند. اگر که شناختی نسبی به همسر یا دوست پسر خود داشته باشید، شاید بتوانید کادو مناسب آن را انتخاب کنید.

یکی از ویژگی های کلی کادو ولنتاین چه برای دختر و چه برای پسر باید وجود داشته باشد، اهمیت ارزش معنوی کادو ولنتاین است. به دلیل اینکه روز ولنتاین، روز عشق است؛ ارزش عشق و علاقه ای که همراه با کادو ولنتاین منتقل می‌شود، مهم ترین از ارزش مادی خود کادو است. پس سعی کنید در روز ولنتاین کادویی با ارزش مادی خیلی بالا خریداری نکنید تا عشق علاقه خود در پشت آن مخفی نشود. مناسبت های زیادی در سال است که می‌توانید هدایا ارزشمندی را به طرف مقابل کادو بدهید، اما در روز ولنتاین، عشق و علاقه آن از هر چیزی مهم تر است.

مواردی بسیاری است که می‌توان در روز ولنتاین به همسر یا دوست پسر خود هدیه دهید، مانند : کیف پول، کراوات و کمربند، ماشین ریش تراش، اسپیکر، ساعت هوشمند، گارد گوشی و … وجود دارد، این کادو ها برای  هر پسری می‌تواند مناسب و خوشایند باشد، اما برای روز ولنتاین مناسب نیست، کادویی که شما انتخاب می‌کنید، باید خاطره انگیز باشد و چیزی از شما در آن به یادگار باشد.

 

در روز ولنتاین چه کادویی برای پسر مناسب است؟

پیش تر گفتیم که موارد زیادی برای کادو دادن به پسر در روز ولنتاین وجود دارد اما بهترین کادو آن است که همراه با عشق و علاقه به طرف مقابل هدیه داده شود، در ادامه چند نوع کادو ویژه ولنتاین را به شما معرفی می‌کنیم که اکثر آقایان از آن خوششان می‌آید.

عطر و ادکلن

Array

شاید هنگام خرید یک کادو برای یک آقا، اولین چیزی که به ذهنتان برسد، عطر و ادکلن باشد. عطر و ادکلن یکی از بهترین کادو هایی است که می‌توان در روز ولنتاین  آن را هدیه داد. یک ادکلن خوشبو و مردانه باعث می‌شود، با هر بار استفاده و حس کردن بوی خوب آن یاد شما بیافتند. از این رو ادکلن می‌تواند یک یادگاری خوب در روز ولنتاین باشد.

سعی کنید بهترین و باکیفیت ترین عطر را خریداری کنید، این باعث می‌شود حس خوبی به طرف مقابل بدهد و با هر دفعه استفاده از آن و یادآوری شما در ذهن خود، حس خوبی داشته باشد.

 

ساعت مچی

Array

آقایان از هر آن چیزی که در تیپ ظاهری آن ها تاثیرگذار باشد، استقبال می‌کنند، ساعت مچی عقربه ای هم یکی از آن هاست. یک ساعت مچی زیبا و شکیل می‌تواند، هدیه ای مناسب در روز ولنتاین باشد. همیشه ادکلن و ساعت مچی از اولین چیزهایی بود که در ذهن افراد برای هدیه دادن به آقایان به وجود می‌آید. پس ساعت مچی عقربه ای و غیر هوشمند هم یک از کادو ولنتاین پسرانه روز ولنتاین است.

 

عینک آفتابی

Array

عینک آفتابی یکی دیگر از وسایلی است که می‌تواند در تیپ ظاهری افراد تاثیر گذار باشد و از آن استقبال کنند، به ویژه که این یک عینک آفتابی جذاب و برند باشد. عینک های آفتابی تنوع بالایی دارند، پس اول بهتر است بسنجید که کدام نوع مناسب تر برای طرف مقابل است و سپس به آن هدیه دهید. اگر قصد خرید کادو ولنتاین پسرانه را دارید، عینک آفتابی را حتما در لیست خود قرار دهید.

 

کتاب

Array

کتاب می‎‌تواند بهترین یادگاری ممکن در روز ولنتاین باشد، یک کتاب ارزش مادی زیادی ندارد اما سرشار از ارزش معنوی است، به خصوص زمانی که کتاب شما موضوعی عاشقانه داشته باشد. از چند کتاب معروف با موضوع عشق می‌توان به ملت عشق، هنر عشق ورزیدن، کیمیاگری عشق، شهامت عشق، جستارهایی در باب عشق و … اشاره کرد که بهترین گزینه برای کادو دادن در روز ولنتاین است.

بعد از اینکه کتاب را خریداری کردید، یادگاری با دست خط و امضا خود در صفحه اول آن بنویسید تا پیش از پیش بر ارزش آن افزوده شود.

 

کالیمبا

Array

 

اگر که حس می‌کنید طرف مقابل خود علاقه به موسیقی و سازهای آن دارد، کالیمبا می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد، کالیمبا یک ساز دستی کوچک است که صدای زیبایی هم دارد و نواختن آن کار خیلی سختی نیست. اگر که دنبال کادو ولنتاین پسرانه خاص و غافلگیر کننده هستید، کالیمبا می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. این وسیله را می‌توانید از فروشگاه های عرضه سازهای موسیقی و فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری نمایید.

 

پیراهن

Array

پیراهن یک هدیه ساده و دوستداشتنی است. اگر بتوانید یک پیراهن زیبا و با کیفیت برای همسر یا دوست دختر خود خریداری نمایید، خیلی زود با آن ارتباط برقرار می‌کند و با پوشیدن آن هم شما را خوشحال می‌کند و هم با هر بار پوشیدن آن به یاد شما خواهد بود.

اگر که قصد خرید اینترنتی انواع هدایا مناسب روز ولنتاین را به صورت اینترنتی و امن خریداری کنید، خرید از فروشگاه اینترنتی آبنبات بهترین گزینه است.فروشگاه اینترنتی آبنبات دارای انواع محصولات ویژه ولنتاین مانند خرس ولنتاین، پک های ویژه ولنتاین است که می‌توانید از بین انواع گوناگون محصولات این سایت بهترین گزینه را انتخاب کنید و برای خود یا هرکس دیگری که می‌خواهید به صورت اینترنتی سفارشی دهید و درب منزل تحویل بگیرید.